تاثیر کوچینگ بر سحر، مشاور املاک

تاثیر کوچینگ بر سحر، مشاور املاک

 بسیاری از اوقات تو جلسات کوچینگ غیر از این که ما مسئله را حل می‌کنیم به تحول خود فرد هم می پردازیم روی باورهاش کار می کنیم، روی ارزش هاش کار میکنیم روی هدف گذاری هایش کار می کنیم.

امروز می خوام راجع به یکی از کلاینتهام صحبت کنم که برای رعایت محرمانگی اسمش رو میذارم سحر سحر میخواست که در زمینه بیزینس مشاوره املاک وارد بازار بشه و توش بتونه درآمد کسب بکنه زندگیش رو تامین  بکنه و به دیگران هم کمک بکنه

 مسئله ای که با من مطرح کرد اینه که میخواستش طبیعتاً تولید محتوا توی شبکه های اجتماعی داشته باشه. میخواست یک نظم داشته باشه، روال  درست رو طی بکنه، اشتباه نکنه توی مسیر مارکتینگ ش و برای همین کمک می خواست از یک بیزینس کوچ. وقتی که ما شروع کردیم، در فرایند کوچینگ بسیاری از اوقات  مسئله ای که فرد میاره به جلسه کوچینگ با مسئله اصلی که باهاش درگیره متفاوته ما هم توی جلسات کوچینگ متوجه شدیم که در واقع مسئله این نیست که من می خوام بازاریابی درست کنم مسئله این بود که در استمرار بازاریابیش در استمرار تولید محتوا ش در استمرار حضور در بازار سحر مسئله داشت و خیلی از اوقات این مسائل برمیگرده به  باورهای ما و ارزش های ما  به جهان بینی ما.

 

       دسترسی فوری به کارگاه رایگان دکتر اناری برای غلبه بر تنبلی، ترس و اتلاف وقت - علمی، کاربردی، به زبان ساده 

 

مثلاً اینکه اگر فرد باورش این باشه که آقا مثلاً  من جلوی دوربین قیافم خوشگل نیست خوب تولید محتوای ویدیویی نمیکنه یا اگر باورش این باشه که حرف من ارزشمند نیست خیلی ها این حرف رو دارن بهتر از من جای دیگه میزنن خوب تولید محتوا نمیکنه یا اگه احساس بکنه که من توی این کار نمیتونم موفق باشم اعتماد به نفس کافی رو نداشته باشه طبیعتاً در این مسیر استمرار نخواهد داشت.

 

          دوست دارید کوچ حرفه ای شوید و مهارتهای کوچینگ را یاد بگیرید؟ ثبت نام دوره VIP تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال ادامه دارد. 

 

بنابراین بسیاری از اوقات تو جلسات کوچینگ غیر از این که ما مسئله را حل می‌کنیم به تحول خود فرد هم می پردازیم روی باورهاش کار می کنیم روی ارزش هاش کار میکنیم روی هدف گذاری هایش کار می کنیم و نهایتاً همینطور که من همیشه گفتم نه تنها مسئله حل میشه بلکه خود فرد هم متحول میشه.

 

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

عضویت در برنامه جامع تحول فردی دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه آنلاین غلبه بر اهمال کاری و تنبلی

تکنیکهای به روز و موثر برای رسیدن به عملگرایی 

دسترسی فوری