موفقیت زوج کارآفرین به خاطر کوچینگ

موفقیت زوج کارآفرین به خاطر کوچینگ

 زیبایی کوچینگ این است که کوچ در کنار فرد قرار میگیره برای اینکه خود فرد راه حل ها رو از درون خودش انتخاب بکنه و پیدا بکنه و این به فرد انگیزه  درونی میده.

امروز می خوام داستان یک زوج کارافرین رو که در یک مقطعی از خدمات بیزینس کوچینگ من استفاده می‌کردند براتون نقل بکنم تا به شما بگم کوچینگ چه توانایی فوق العاده ای داره. برای رعایت محرمانگی اسم این زوج عزیز رو میذارم کامران و تارا. کامران و تارا میخواستند بیزینسی رو شروع بکنند در زمینه سازه های چوبی در این زمینه دانش داشتند مهارت داشتند حتی قبلاً در حیطه های دیگه سابقه کارآفرینی داشتند  ولی می‌خواستند این مسیر بیزینس سازه های چوبی رو خیلی موفق و قدرتمند شروع کنند خوب خیلی ها که سراغ کوچینگ میان و می خوان از خدمات کوچ استفاده کنند معمولاً  جزو این سه  دسته اند:

یک دسته افرادی هستند که میخوان از همون اول درست و قدرتمند شروع کنند یک هدف مهمی دارند میخوان کسی در کنارشون باشه که مسیر رو درست برن جلو.

 

       دسترسی فوری به کارگاه رایگان دکتر اناری برای غلبه بر تنبلی، ترس و اتلاف وقت - علمی، کاربردی، به زبان ساده 

 

یک دسته افرادی هستند که شروع کردند ولی در مسیر رسیدن به هدف سرعت شان کمه، کنده، چالش دارند و میخوان یک کسی باشه کمکشون بکنه و یک دست هم افرادی هستند که شروع کردند ولی به در بسته خوردند به دیوار خوردن و چالش پیدا کردند میخوان یک کسی باشه براشون کمکشون بکنه  به راه‌حل برسند. کامران و تارا جزو دسته اول بودن می خواستند مسیر رو پر قدرت و درست شروع بکنند و برای همین سراغ من اومده بودند که از خدمات کوچینگ استفاده کنند. خوب همیشه از من شنیدین کسی که یک هدف بزرگ یا یک تغییر مهمی را دنبال میکنه میتونه از یک مدرس استفاده کنه بهش یه چیزایی درس بده، از یک مشاور استفاده کنه که راه ‌حل‌های حاضر آماده بهش بده، میتونه از منتور استفاده بکنه که تجربیات شخصیش رو به اون منتقل کنه یا میتونه از کوچ استفاده کنه.

 

           دوست دارید کوچ حرفه ای شوید و مهارتهای کوچینگ را یاد بگیرید؟ ثبت نام دوره VIP تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال ادامه دارد. 

 

در کوچینگ  کوچ کمک میکنه به فرد که دقیقاً برای خودش شفاف بکنه اون چشم انداز ایده آلش چیه؟ دقیقاً میخواد به کجا برسه؟ و بعد به او کمک می کنه برای اینکه ببینه که الان کجای کاره ؟چه مسائلی داره؟ چه باورهایی داره ؟چه ارزش هایی داره؟ چه راه حل هایی را امتحان کرده؟ چه توانمندی‌هایی دارد؟ و غیره… و نهایتاً این رو  تبدیل بکنه به اقدام راه حل های پیشنهادی و احتمالی را بررسی بکنه و نهایتا اون فرد خودش انتخاب بکنه که می خواد کدوم کارو انجام بده متعهد بمونه، قدم برداره و به نتیجه برسه. زیبایی کوچینگ این است که کوچ در کنار فرد قرار میگیره برای اینکه خود فرد راه حل ها رو از درون خودش انتخاب بکنه و پیدا بکنه و این به فرد انگیزه  درونی میده تا آگاهیشو بالا ببره و اقدام بکنه. در مورد کامران و تارا هم همین طور بود در فرآیند کوچینگ ما کاملاً کمکشون کردیم که شفاف بشن که دقیقاً می خوان بیزینس شون چه شکلی داشته باشه؟ با کیا کار بکنند؟ کجا کار بکنند؟ چه چیزی بفروشن؟ کجا بفروشن؟ چه نوع تبلیغاتی داشته باشند؟ ما نسخه های حاضر و آماده از بیرون بهشون ندادیم کمکشون کردیم خودشون راه حل هاشونو پیدا کنند. چیزی که خوشحالشون میکنه چیزی که بهش متعهدند قدم بردارند و برن جلو و خدا رو شکر الان بیزینس موفقی دارند الان بین المللی کار میکنن و دارند محصولات شون رو حتی به چندین کشور می فرستند. من همیشه گفتم و میگم کوچینگ نه تنها به فرد کمک میکنه که مسئله رو حل کنه بلکه خود فرد رو هم متحول میکنه.

 

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

عضویت در برنامه جامع تحول فردی دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه آنلاین غلبه بر اهمال کاری و تنبلی

تکنیکهای به روز و موثر برای رسیدن به عملگرایی 

دسترسی فوری