پانیذ با کوچینگ رسالت وجودی اش را پیدا کرد

پانیذ با کوچینگ رسالت وجودی اش را پیدا کرد

ما یکی از کارهایی که در کوچینگ میکنیم اینکه برمیگردیم به توانمندی های فرد و گاهی به داستان زندگی فرد نگاه می کنیم تا بتونیم از اون نقاطی رو استخراج کنیم برای پیدا کردن راه حلهای  چالشهای فعلی فرد.

امروز می خوام داستان یکی از مراجعینم رو بگم که با کوچینگ تونست رسالت زندگی و مسیر بیزینسی ایده‌آلش رو پیدا بکنه. برای رعایت محرمانگی اسم این مراجع رو میذارم پانیذ.  پانیذ کسی بود که برای سالها داشت به عنوان مشاور به دیگران کمک می کرد در مسیر شخصیشون در مسیر بیزینسی شون تو مسائل زندگیشون به آنها کمک می کرد تا حدی هم تو کارش موفق بود یعنی کلاینت ها تا حدی ازش راضی بودند. تو زمینه های مختلف کار می‌کرد ولی یکم پراکنده بود و وقتی به من مراجعه کرد ودوست داشتن از خدمات کوچینگ استفاده کنه میخواست دقیقاً براش روشن بشه که خوب برندش دقیقا چیه؟ باید به کی کمک بکنه؟ رسالت وجودیش چیه؟ و در چه حیطه ای میتونه خیلی موفق باشه؟

 

       دسترسی فوری به کارگاه رایگان دکتر اناری برای غلبه بر تنبلی، ترس و اتلاف وقت - علمی، کاربردی، به زبان ساده 

 

زیبایی رشته کوچینگ اینه که به فرد کمک میکنه جواب ها را از درون خودش پیدا بکنه. ما یکی از کارهایی که در کوچینگ میکنیم اینکه برمیگردیم به توانمندی های فرد و گاهی به داستان زندگی فرد نگاه می کنیم تا بتونیم از اون نقاطی رو استخراج کنیم برای پیدا کردن راه حلهای  چالشهای فعلی فرد. مثلا وقتی به داستان زندگی پانیذ نگاه کردیم دیدیم که ایشون در طی زمان تبدیل شده به یک متخصص روابط خیلی جالبه که ایشان در داستان زندگیش خودش در یک مقطعی خیلی مشکل داشته در روابطش  همیشه افرادی را به عنوان پارتنر انتخاب می‌کرد که تایید بقیه رو بگیره  مثلاً افرادی را انتخاب می‌کرد که پولدار باشند  متمول باشند شهرت داشته باشند  برای این که بقیه دوستاش تاییدش بکنند. حتی در یک مقطعی میخواست با چنین فردی ازدواج بکنه که چند روز مانده به روز عروسی، عروسی را به هم زد به خاطر اینکه فهمید شهرت او و متمول بودن او نهایتاً اون رو خوشحال نمیکنه  و او فردی ایده آل به عنوان همسر ایده آل او نیست. نهایتاً چند سال گذشت روی خودش کار کرد فهمید  که روابط ایده‌آل رو چگونه باید برقرار کنه چطوری ارزشهای خودش رو بفهمه چطوری خودش انتخاب بکنه افراد رو حد و مرزها را مشخص کنه و یواش یواش تبدیل شد به یک فردی که تو زمینه روابط بسیار صاحب تجربه است و نهایتاً ما دیدیم که این داستان زندگی و این توانمندی که او داره میتونه  مسیر را به اون نشون بده و نهایتا این فرایند کوچینگ با بررسی هایی که انجام شد به  پانیذ نشان داد که اومیتونه در زمینه تخصصی برقراری روابط موثر به مراجعینش کمک بکنه و این باعث شد که برند مشخص تری داشته باشه، رسالت وجودی ش رو پیدا کنه الان بیزینس موفقی داشته باشه بداند دقیقاً چه جوری تولید محتوا بکنه بداند دقیقاً چه جوری باید تبلیغ بکنه چه جوری خودش رو پرزنت بکنه و نهایتاً الان خیلی خوشحال تره، بیزینس موفق تری داره درآمد بالاتری داره و تاثیرگذاری بیشتری داره.

 

           دوست دارید کوچ حرفه ای شوید و مهارتهای کوچینگ را یاد بگیرید؟ ثبت نام دوره VIP تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال ادامه دارد. 

 

اینا رو فقط از این جهت گفتم که بدونید کوچینگ چرا انقدر زیباست ببینید وقتی ما چالش داریم میتونیم سراغ مدرس بریم یه چیزی رو به ما درس بده میتونیم سراغ مشاور بریم که یک سری راه حل آماده به ما بده میتونیم سراغ منتور بریم که تجربیات شخصی خودش رو به ما بگه و می تونیم سراغ کوچ بریم و کوچ با مهارت های کوچینگ به فرد کمک میکنه که جوابها رو از درون خودش پیدا بکنه بر اساس توانمندی های خودش چیزی که او را خوشحال میکنه مسیر شخصی خودش رو پیدا بکنه و به همین دلیله که من همیشه میگم کوچینگ نه تنها کمک میکنه مسئله فرد حل بشه بلکه خود فرد رو هم متحول میکنه.

 

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

عضویت در برنامه جامع تحول فردی دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه آنلاین غلبه بر اهمال کاری و تنبلی

تکنیکهای به روز و موثر برای رسیدن به عملگرایی 

دسترسی فوری